Hoş Geldiniz!

ev2

Ekolojik dengelerin bozulması, hava kirliliğinin artması ve gerek iş, gerekse özel hayatlarımızda artan yoğun stres sonucu, vücudumuz, cildimiz olumsuz etkilere maruz kalarak özelliklerini yitirmekte, değişime uğrayarak bozulmaktadır. İşte sizlere buradan fikirler vererek, yardımcı olmaya ve bu alanlarda sizlere faydalı olacak ürünleri sunmaya, gençliğinizi ilelebet koruyabilmenin ipuçlarını vermeye çalışacağım.

Bunların yanı sıra, evlerimizde kendimiz üreterek, nasıl doğal ürünler yapabiliriz, ailelerimizi vücutlarımıza zarar veren kimyasallardan nasıl koruyabiliriz, bunları anlatacağım.

Malum, günümüzde en büyük tehlike, doğanın ve soluduğumuz havanın giderek kirlenmesi sonucunda çevreye verdiğimiz zarardan dolayı, dünyamızı tehdit eden global ısınmadır. Her birey artık bu oluşumun sorumluluğunu üstlenerek, üzerine düşeni yapmakla yükümlüdür. Bu konuda biz annelere düşen en büyük görev, çocuklarımızı daha küçük yaştan çevre bilinciyle yetiştirerek, onların doğaya saygılı birer insan olmalarını sağlamaktır. Bildiğiniz üzere, eğitim öncelikle aileden başlar.

İşte buradan yola çıkarak, bu konuda elimizden neler geliyor, neler yapabiliyoruz bunları araştırıp, sizlere anlatacağım.

Tabii ki bu blog sadece bunlarla sınırlı kalmayacak. Şahsi görüşlerim, aile, eğlence ve finans konularında fikirler, hissettiklerim,günlük haberler, bazen yemek tarifleri, kısaca hayatta yaşadıklarımızı içeren her şeyi burada bulabileceksiniz.

Güzel paylaşımlarda buluşmak üzere!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s